خط تمام اتوماتیک توزین و بسته بندی زغال

خط تمام اتوماتیک توزین و بسته بندی زغال خط تمام اتوماتیک توزین و بسته بندی زغال خط تمام اتوماتیک توزین و بسته بندی زغال خط تمام اتوماتیک توزین و بسته بندی زغال خط تمام اتوماتیک توزین و بسته بندی زغال خط تمام اتوماتیک توزین و بسته بندی زغال خط تمام اتوماتیک توزین و بسته بندی زغال خط تمام اتوماتیک توزین و بسته بندی زغال
Add to watchlist
Report
$ 11,250 Available

خط تمام اتوماتیک توزین و بسته بندی زغال

Published on: May 15, 2020 | Category: All Stores | Location: Kabul, Kabul, Afghanistan

ما کارخانه فعال در زمینه ماشین سازی در ایران هستیم
با توجه به اینکه در کارخانه‌جات تولید و بسته‌بندی ذغال، عمل توزین ذغال به صورت دستی همراه با اختلاف وزن و اتلاف نیروی انسانی و افزایش هزینه‌ها انجام می‌پذیرد لذا هدف اصلی در طراحی و ساخت این دستگاه این است که عمل توزین و بسته‌بندی ذغال به صورت اتوماتیک انجام شود. این محصول دارای گواهی ثبت اختراع با شماره 76532 بوده و هیچ نمونه داخلی و خارجی ندارد و تمامی قسمت‌های آن به طور مجزا در شرکت هوکام طراحی و ساخته شده است.
عملکرد دستگاه توزین و بسته‌بندی اتوماتیک ذغال هوکام
ابتدا ذغال در مخزن تغذیه ریخته می‌شود. با روشن کردن دستگاه توسط اپراتور، ذغال‌ها توسط نوار نقاله به قسمت سرند جهت خرد کردن ذغال‌های بزرگ به اندازه مطلوب و انتقال پودر ذغال به مخازن جداگانه انتقال داده می¬¬شود.
در سرند تیغه خرد کن وجود دارد که ذغال‌های درشت جامانده در سرند را به اندازه مناسب خرد کرده و به مخزن توزین انتقال می‌دهد. پس از انتقال ذغال‌ها به مخزن توزین فرآیند توزین انجام شده و ذغال‌های وزن شده توسط یک صفحه به درون پلاستیک ریخته شده و پس از اتو شدن پلاستیک‌ها، ¬ بوسیله یک سیستم تخلیه از قسمت بندی جدا می‌شوند. قابل ذکر است کل فرآیند توضیح داده شده بصورت اتوماتیک انجام شده و کنترل عملکرد دستگاه توسط سیستم برق PLC و HMI انجام می‌پذیرد.
این دستگاه می‌تواند به سفارش مشتریان قابل ارتقا بوده و تعدا مراحل توزین وبسته‌بندی افزایش پیدا کرده یا اینکه می‌توان کوره‌های پخت ذغال را در ابتدای دستگاه به نحوی اضافه نمود که انتقال ذغال از کوره به مخزن اصلی بصورت اتوماتیک انجام شده و یک خط تولید کاملا اتوماتیک تولید، توزین و بسته‌بندی ذغال را تهیه نمود. همچنین می‌توان به انتهای مرحله بسته‌بندی سیستم انتقال بسته‌های ذغال به انبار را اضافه نمود.

مزایا استفاده دستگاه توزین و بسته‌بندی اتوماتیک ذغال هوکام
بکارگیری این دستگاه مزایای مهمی نسبت به سایر روش‌های موجود دارد بطوریکه استفاده از این دستگاه موجب تنظیم نمودن دقیق وزن و ممانعت از بالا رفتن وزن بسته‌ها از حد مجاز می‌شود و نیاز به نیروی انسانی را کم کرده و سبب کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت تولید می¬شود. از طرفی توزین اتوماتیک این دستگاه در بخش بهداشت و سلامت افراد کمک شایانی ارائه داده و مانع از بروز بیماری‌های ریوی می‌گردد. یکی از مزایا این دستگاه نسبت به روش بسته‌بندی سنتی و همچنین سایر دستگاه‌ها این است که پودر ذغال که از مراحل بسته بندی در روش¬های قبلی هدر می¬رفت، با کمک این دستگاه قابل جمع آوری در یک مخزن مجزا و قابل استفاده جهت ساخت ذغال‌های فشرده می‌باشد. همچنین از مزیت‌های مهم دیگر این دستگاه این است که قسمت بسته‌بندی بر خلاف سایر دستگاه‌های بسته‌بندی موجود در بازار داخل و خارج که فقط برای پلاستیک‌های چیپسی یا رولی قابل استفاده هستند، می‌توان فرآیند بسته‌بندی ذغال را توسط هر نوع کیسه¬ پلاستیکی دسته‌دار به کمک قسمت بسته‌بندی دستگاه که از طراحی خاصی برخوردار است بصورت اتوماتیک انجام داد که این امر سبب کاهش هزینه
نهایی برای تولیدکنندگان می‌گردد.
آدرس سایت ما
www.houkam.com


Facebook Comments